Ботев поднови тренировки, вирус удължава почивката на четирима
Feb 3, 2016, 2:29 PM
1
152
Ботев поднови тренировки след двудневната пауза на лагера в Анталия. В сряда сутрин "жълто-черните" направиха първа тренировка след почивката, която премина в бегова работа и игра в квадрат. Заниманието бе пропуснато от четирима повалени от вирус футболисти.Орлин Старокин, Божидар Васев, Радослав Терзиев и Игор Ощипко останаха в хотела да лекуват настинката, която взе и още няколко жертви в почивните дни, които обаче успяха да се възстановят и участваха пълноценно в тренировката тази сутрин.От нея отсъства и Александър Колев, който е пред раздяла с Ботев. Нападателят напусна лагера на тима в Турция през нощта и в момента е в Пловдив, за да оформи прекратяването на контракта си.В 17 часа е втората за деня тренировка на "канарчетата".Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS