280 литра дизелово гориво са били източени от товарен автомобил. Вчера е бил получен сигнал от 40-годишен мъж от Силистра, че от товарния му автомобил, паркиран на бензиностанция на 121 км на АМ "Тракия" посока София е била извършена кражба на гориво. Посегателството е станало през нощта на понеделник срещу вторник. Работата по случая продължават служители на сектор "Престъпления по пътищата" при ОДМВР Пловдив.
280 литра дизел са били източени от товарен автомобил на бензиностанция по АМ "Тракия"
Feb 3, 2016, 12:02 PM
1
184