Борислав Балджийски си тръгна от Монтана. Футболистът напусна лагера на отбора в Алания и не игра в последните две контроли на отбора в Турция.Той е изтъкнал пред ръководството като повод за напускането си напрежение между него и треньора Емил Велев и забавяне на заплати.Президентът на Монтана Румен Панайотов обаче категорично опроверга това."Искам най-отговорно да заявя, че в нашия отбор няма забавяне на нито една заплата. На нито една! Имаме договор с Балджийски за още една година и ще търсим правата си. Той няма как да отиде в друг клуб без трансферна сума", категоричен бе Панайотов.Балджийски дойде преди точно една година в Монтана, като преди това игра за Локомотив Мездра и дори за третодивизионния Ботев Ихтиман.Стефан Дамянов, специален пратеник на Gong.bg в Турция. Със специалното съдействие на Евима футболСвали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай