Старши треньорът на Валенсия Гари Невил включи в групата за мача срещу Барселона най-новото попълнение на тима Денис Черишев.Двата отбора излизат в първи полуфинален двубой за Купата на краля на 3 февруари на "Камп Ноу".Черишев е провел само една тренировка с Валенсия днес, след като в последния ден от трансферния прозорец премина от Реал Мадрид под наем при "прилепите".Имаше съмнения, че Валенсия може да използва Черишев, заради наказанието, което Реал Мадрид изтърпява именно заради него в Купата на краля.От Испанската футболна федерация обаче обясниха, че няма проблем руснакът да участва тепърва в турнира.Коментирай