Левски и юношата на Аякс Лесли де Са отново са се разминали, научи Дарик радио.Както Gong.bg писа, Де Са бе опция за атаката на "сините", но в часовете преди края на трансферния прозорец нещата се разпаднаха.Така младият талант остава във Вилем II, където играе под наем от Аякс.Мениджърът Стефан Бакалски разкри, че още през лятото Левски е искал Лесли Де Са, но в процеса на преговори холандците са увеличили исканите пари за услугите му.Сега, през зимния трансферен прозорец, отново се е открила възможност за преминаване на дясното крило в Левски. Големите претенции на Аякс обаче пак са разминали двете страни.Спортният директор на Левски Георги Иванов също призна, че "сините" спират да търсят на всяка цена нападател.Коментирай