Футболист на Байерн разкри: Отношенията ни с Пеп се влошиха
Feb 2, 2016, 11:38 AM
1
119
Футболист на Байерн Мюнхен е разкрил пред местния таблоид TZ, че отношенията между играчите и Хосеп Гуардиола рязко са се влошили в последно време.Въпросният футболист, разбира се, остава анонимен, но разказва, че испанският специалист непрекъснато изисква повече и повече, като професионален подход към работата и отдаденост.Бъдещето на Гуардиола вече е ясно, и то не е свързано с Байерн Мюнхен, а с Манчестър Сити.Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS