Тунчев: Постепенно навлизаме във форма, за мача с Ботев ще сме готови
Jan 30, 2016, 7:24 PM
1
195
Футболистът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев коментира след успеха над Бекешчаба Елоре с 2:0 в контролната среща, че „смърфовете“ постепенно навлизат във форма и за мача с Ботев от 21-я кръг на А група съставът ще бъдат на линия.„Мисля, че се получи добра проверка. Нашата цел бе да се натоварим максимално. В началото бяхме тежки, но след това нещата се промениха. Унгарският тим не успя да ни затрудни. Владеехме топката и съумяхме да отбележим два гола“, започна Тунчев.„Наистина имаме трима наказани. Взехме играчи, които показват добри игри. Постепенно навлизаме във форма и мисля, че за първия с Ботев ще сме готови. Не мисля, че подготовката минава с мисълта за мача с Ботев. Изцяло сме концентрирани върху самата подготовка. Може би като се приберем в България последната седмица ще мислим. За мен е добре, че има опитни играчи. Хубаво е да има и млади, които да израстват около нас“, добави на играчът на „черно-белите“.Валентин Грънчаров, специален пратеник на Дарик радио в ТурцияСвали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай