Отборът на Дунав привлече американски офанзивен футболист, съобщиха от русенския клуб на официалната си страница във "Фейсбук". Според информацията Джордан Сейнт-Луис ще бъде част от "драконите" за следващите два сезона.
Роденият в щата Мериленд състезател пристига в Русе от португалския Амаранте – клуб, който през изминалия сезон е спечелил промоция и от новия сезон ще се състезава във Втора дивизия на Португалия. Преди това той е бил част от Академика Коимбра, посочват още от Дунав.
"На терена Сейнт-Луис е футболист, който впечатлява с физическа мощ, скорост и директен стил на игра. Той може да действа и по двата фланга на атаката", отбелязаха от русенския клуб.
Следвай ни: