Тимовете на Локомотив от набор 2008 записаха победа и поражение през уикенда. Първият тим надигра батковците от Пълдин с 3:1, докато втория отстъпи на Велд със същия резултат.

Вчера от 10:00 първият отбор се изправи срещу година по-големите Пълдин в първенството при набор 2007. Момчетата на Светослав Каламов записаха поредната си победа след 3:1. Локомотив продължава да има само победи във всичките си мачове при батковците, като до сега "черно-белите" са спечелили и четирите си двубоя до момента.

Днес от 9:00 вторият тим се изправи срещу ФК Велд. Двубоят през първите две полувремена бе равностоен и резултатът бе 0:0. Развръзката дойде в последната част, когато Велд успя да поведе с 3:0, а "черно-белите" успяха да върнат само един гол до края на срещата за крайното 1:3.