Локомотив Пловдив отстъпи с 0:2 от Септември в мач от четвъртия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Срещата се игра в Герман.

"Черно-белите" се държаха почти през целия двубой, въпреки че домакините имаха голямо териториално предимство. До 70-ата минута резултатът бе 0:0, но след това в рамките само за пет минути "смърфовете"  получиха две попадения. Пловдивчани пропуснаха куп стопроцентови възможности за гол. Още втората минута Петко Петков излезна сам срещу вратаря, но стража на домакините спаси, в 6-тата минута Филип Колев сам срещу вратаря изпрати топката над гредата. В 18-ата минута Паров се озова непокрит при корнер, но се размина с топката, и в 68-ата Петко Петков сам срещу вратаря среля в него вместо да реализира.

Така Локомотив остана с 6-точков актив от четири срещи.

Следващите кръг "черно-белите" приемат Марек на изкуствения терен на Лаута.