Юношите на Ботев до 19 години победиха с 3:1 връстниците си от Левски в контролна среща, играна в Банско. С този мач "канарчетата" завършиха подготвителния си лагер, който бе с продължителност от 10 дни.

Столичани откриха резултата в средата на първото полувреме, а до почивката нов гол не падна. След почивката "жълто-черните" се разиграха и вкараха три безответни попадения във вратата на "сините", като точни бяха Здравко Жилов, Димитър Калчев и Василен Марков.

В предишните си проверки момчетата на Тодор Киселичков записаха равенство 0:0 със столичния Септември и допуснаха минимална загуба с 0:1 от Дунав.

Утре ботевистите се прибират в Пловдив, а на лагер в Банско заминава формацията до 17 години, водена от Стефан Стоянов.