Ботев Пловдив регистрира драматична загуба 1:2 от ЦСКА като гост в мач от Елитна юношеска група до 17 години. Поражението за канарчетата дойде, след като те водеха в резултата до самия край, но допуснаха обрат в последните три минути на срещата.

През първата част Ботев излезе напред с гол на Емил Колев в 36-та минута.Така завърши и полувремето. След почивката канарчетата удържаха преднината си до последната минута на редовното време, когато резултата бе изравнен - 1:1. В последната минута на даденото от съдията продължение жълто-черните получиха още едно попадение и изпуснаха точката в Панчарево.

След изиграния двубой двамата тима запазиха позициите си в класирането. Ботев са 5-ти, а ЦСКА 4-ти.

Снимка: Архив (academy.botevplovdiv.bg)