Тежка загуба с 1:4 срещу Кипър записа нацоналният ни отбор по футбол до 15 години, предаде репортер на Glas.bg. Срещата бе първа от двете проверки, които ще направят момчетата на Марчо Дафчев срещу този съперник в София.

През първата част двубоят бе равностоен, като малките лъвчета стигнаха до гол първи. Юношата на Ботев Пд Аспарух Славов откри резултата и  до края на полувремето националите успяха да устискат аванса си.

След почивката момчетата на Марчо Дафчев не се противопоставиха добре на тима на Кипър и получиха 3 безответни гола в рамките на 10 минути. Малко преди края гостите отбелязаха още едно попадение. Така крайният резултат в срещата бе 1:4.

На 5-ти май националите ще играят отново със същия съперник и ще имат шанс да се реваншират.