Локомотив загуби като домакин с 0:1 от Берое в Елитна група до 19 години, предаде репортер на Glas.bg. Срещата се игра на стадион "Пловдив"

Двамата юноши Димитър Минчев и Димитър Законов, които попаднаха в групата за мъжете за двубоя с Черно море, днес започнаха като титуляри за малките смърфове.

През първата част двубоят бе много равностен и в нея положения за гол и пред двете врати не изобилстваха. Реални такива имаше общо две, по едно за двата тима.

След почивката ситуацията на терена не се промени значително. Все пак в средата на втората част гостите от Стара Загора стигнаха до попадение. В герой за Берое се превърна Николай Дросев.

До края на срещата възпитаниците на Димитър Палазов не съумяха да изравнят и резултатът остана непроменен.

Локомотив: Павлин Евтимов, Иван Грънчаров, Димитър Минчев, Миролюб Георгиев, Димитър Законов, Петър Главчев, Любомир Романски, Иван Чалъков, Мариян Тонев, Даниел Груев, Архан Исуф.  Ст. треньор Димитър Палазов