Локо се готви здраво, "смърфовете" цопнаха в морето
Jan 19, 2017, 12:35 PM
1
121
Футболистите на Локомотив Пловдив продължават с тренировките в Турция. От началото на седмицата възпитаниците на Едуард Ераносян се подготвят на терените на "Евима футбол" край Алания. "Смърфовете" ще останат дълго в югоизточната ни съседка- до 9-ти февруари. Само че след 28-ми януари ще сменят хотела.Преди обяд Славия и Локомотив Пловдив тренираха на съседни терени. Тренировката на пловдивския отбор бе изцяло за физически натоварвания и без топка. В нея се включиха абсолютно всички футболисти от отбора. А след това с разрешението на треньорите влязоха и в морето.Локомотив Пловдив ще изиграе първата си контрола за тази година на 26-ти януари с казахстанския Кайсар на Стойчо Младенов. Поне засега Едуард Ераносян не бърза с контролите, докато другите два български отбора, които са наблизо - Славия и Монтана, от утре започват с проверките на турска земя.Със съдействието на "Евима футбол" - Стефан Дамянов ,специален пратеник на GONG.BG в Аланияизточник: Gong.bgизточник: Gong.bgКоментирай