“Луис Енрике ми помогна наистина много. Даде ми самоувереност от самото начало, както го направиха и съотборниците ми, което ми помогна да се адаптирам бързо и да работя на спокойствие след идването си тук”, добави футболистът пред „France Football“. „Научих много от Шави. Имам само две думи за него. Благодаря ти! Единственото, за което мога да съжалявам е това, че играхме заедно само един сезон. Възползвах се от всеки един момент редом до него през тази година. Попивах всичко - на терена и извън него, в съблекалнята, при гостуванията. Това, което той е дал на Барселона, на съотборниците си и на феновете, е просто уникално”, каза още Иван Ракитич. В същото време интерес към Ракитич не липсва. Той е желан, както от Манчестър Сити, така и от Ювентус. Още един ас на Барса се обвързва за дълго с клуба Коментирай
Ракитич: За Луис Енрике съм готов да се хвърля от моста
Jan 17, 2017, 6:13 PM
1
80