Деца от българското училище "Народни будители" в Паралимни се включиха в следобедната тренировка на Левски в Агия Напа.Малчуганите бяха заведени на заниманието на „сините“ от училищния ръководител г-жа Делчева и учителката Живка Милова, която се свързала с Елин Топузаков и организирала срещата на българските деца с отбора на Левски.Коментирай
Детската емоция от срещата с Левски в Кипър<strong> източник: Живка Милова</strong>
Детската емоция от срещата с Левски в Кипър<strong> източник: Живка Милова</strong>
Детската емоция от срещата с Левски в Кипър<strong> източник: Живка Милова</strong>
Детската емоция от срещата с Левски в Кипър<strong> източник: Живка Милова</strong>
Детската емоция от срещата с Левски в Кипър<strong> източник: Живка Милова</strong>
Детската емоция от срещата с Левски в Кипър<strong> източник: Живка Милова</strong>
Детската емоция от срещата с Левски в Кипър<strong> източник: Живка Милова</strong>
Детската емоция от срещата с Левски в Кипър<strong> източник: Живка Милова</strong>
Детската емоция от срещата с Левски в Кипър<strong> източник: Живка Милова</strong>