Авиокомпания се пошегува с Пеп след разгрома от Евертън
Jan 15, 2017, 6:07 PM
0
84
Разгромът на водения от Пеп Гуардиола Манчестър Сити от Евертън в Англия даде повод на авиокомпания да се пошегува с испанския мениджър.Сити паднаха с 0:4 от „сините“ от Ливърпул в мач от 21-я кръг на Висшата лига.Минути след мача, авиокомпания Ryanair публикува на официалната си страница в социалната мрежа Facebook колаж с Гуардиола, като реклама за евтините самолетни билети, които продава.