Цвети излиза на корта в Мелбърн по обяд във вторник
Jan 15, 2017, 10:55 AM
1
81
Първият мач на българската тенисистка Цветана Пиронкова от тазгодишното издание на Откритото първенство на Австралия ще бъде бъде във вторник по обяд. Пловдивчанката се изправя срещу Агниешка Радванка, като с този двубой ще бъде закрита програмата на „Rod Laver Arena“.Двубоят е пети по програма, а преди Цвети и Радванска на корта ще излязат Новак Джокович и Фернандо Вердаско. Техният мач е планиран не преди 10 часа българско време.Припомняме, че и Григор стартира във вторник. Неговият мач срещу представителя на домакините Кристофър О»Конъл ще започне не преди 10 часа българско време.Коментирай