Защитник на Монтана няма да тренира до второ нареждане
Jan 12, 2017, 3:36 PM
1
108
Централният защитник на Монтана Бамба е получил възпаление на ахилесите и ще получи по-дълга почивка. Треньорът Атанас Джамбазки е заръчал 27-годишният бранител да се отдаде пълна почивка до 17 януари, когато отборът заминава на зимен лагер в Алания.Монтанчани ще бъдат в Турция до 2 февруари, а на място ще се реши дали Бамба е готов да проведе пълноценни тренировки.Трима други футболисти пък са болни. Марко Джаколич, Иво Малинов и Александър Веселинов са с вирусно заболяване и ще пропуснат контролна среща с Кариана. Коментирай