При създалата се ситуация ще трябва търсим начини да продължим напред и това не означава, че сме се отказали от гоненето на целта номер едно пред отбора ни – спечелване на правото отново да играем в професионалния футбол. Отново ще разчитаме основно на средствата, които са отделени за нашия отбор от страна на общинския бюджет, а така също и на други хора, фирми и институции, които искат да помагат на „Пирин“. След случилото се ще се наложи да коригираме във финансов план някои неща в нашата работа, които след оттеглянето на главния споснор, разбираемо, не могат да продължат да бъдат по същия начин. Ние имаме своите отговорности към града, към клуба, към хората, които работят в него и го обичат, както и към онези над 140 млади хора, които тренират в различните му гарнитури и ще продължим да работим в името на всички тях със същата отговорност и загриженост. Сега в началото на сезона ще трябва да се изправим пред предизвикателствата и да продължим напред! За всичко направено в името на „Пирин“ изказваме благодарност на господин Иван Арнаудов и знаем, че той никога няма да престане да обича отбора, в който винаги ще има място за него! Нека си пожелаем успехи в бъдещето и още повече успехи, повече осъществени амбиции и мечти.“ Коментирай
Официално: Спонсорът на Пирин ГД напусна отбора
Jan 12, 2017, 11:26 AM
1
79