Един от бездомниците, които спят в района на пловдивската Централна гара, е починал тази нощ заради големия студ. Това съобщава "Марица", позовавайки се на очевидец, видял покритото тяло на мъжа и екип на полицията.
Зловеща гледка край пловдивската гара! Откриха труп
Jan 12, 2017, 10:48 AM
1
3651