Български треньор започна работа в отбор играл в Лига Европа
Jan 10, 2017, 7:03 PM
1
123
Българският треньор Петър Александров започна работа във втородивизионния швейцарски отбор ФК Цюрих. Новината бе официално потвърдена от „падналия“ гранд.54-годишният футболист е постигнал споразумение с ръководството на клуба да помага в тренровъчния процес на отбора и най-вече на футболистите в офанзивен план.Александров игра за отборите на Аарау, Ксамакс и Люцерн, като е вкарал 94 гола в 189 мача във всички надпревари.Петър Александров е бивш треньор на ФК Биел.„Петър е опитен нападател с невероятни голмайсторски постижения. Той е невероятна добавка към нашия треньорския състав и ще помогне изключително много за израстването на нашите офанзивни футболисти“, коментира спортният директор на ФК Цюрих Томас Бикел. Коментирай