Юношите на „Левски“ до 16 и до 15 години записаха победа и равенство на стадион „Георги Аспарухов“ срещу връстниците си от „Берое“ в мачове от 29-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 5:1 връстниците си от Стара Загора. Гостите откриха резултата в 7-та минута, но Иво Мотев изравни в 25-та след асистенция на Радостин Стоилов. Пет минути след началото на второто полувреме Стоилов изведе „сините“ напред, като асистенцията бе на Мотев. В 55-та минута Мотев вкара втория си гол в мача, а десет минути по-късно Самуел Велчев направи резултата 4:1 след подаване на Радостин Стоилов. Иво Мотев оформи крайния резултат и своя хеттрик в 75-та минута.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на шесто място в класирането с актив от 54 точки.

„Левски“ U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Антонио Георгиев (75 – 14. Кристиан Манолов), 4. Александър Йовчев (75 – 13. Калоян Димитров), 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров (75 – 17. Борислав Георгиев), 7. Любомир Каракашев (70 – 15. Мерт Салим), 8. Радостин Стоилов, 9. Александър Калчев (60 – 16. Даниел Драгомиров), 10. Самуел Велчев, 11. Иво Мотев.

„Левски“ U15 завърши с 1:1 с връстниците си от „Берое“. Гостите поведоха в резултата в 10-та минута, а „сините“ изравниха с гол на Ернан Ангелов в 77-та минута.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на трето място в класирането с 58 точки.

„Левски“ U15: 1. Дамян Дамянов, 2. Пиер Дамянов (41 – 18. Васил Гочев), 3. Реджеп Джугдан, 4. Андрей Попов (41 – 15. Георги Георгиев), 5. Александър Ценов, 6. Денислав Василев (к), 7. Мартин Гайдев, 8. Ернан Ангелов, 9. Лазар Петров, 10. Томислав Петров (41 – 17. Калоян Кирилов), 11. Мартин Стоянов (41 – 19. Никола Младенов).

Вторият отбор на „Левски“ победи с 2:1 като гост шампиона в Югозападна Трета лига „Миньор“ (Перник) в мач от 36-ия кръг на надпреварата.

Домакините поведоха в 5-та минута, но „сините“ изравниха в 15-та с гол на капитана Борислав Рупанов. Победното попадение за „Левски“ бе дело на Виктор Добрев в 35-та минута.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на седмо място в класирането с 51 точки.

„Левски II“: 12. Ивайло Крумов, 2. Дейвид Михалев, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов, 5. Адриан Видинов, 6. Никола Бандев, 7. Георги Христанов (80 – 16. Алекс Александров), 8. Александър Божилов, 9. Виктор Добрев (90 – 15. Ериан Благоев), 10. Кристиан Красимиров (90 – 18. Калоян Михайлов), 11. Борислав Рупанов (к).