Победа и равенство записаха отборите на Септември София срещу Национал в елитните юношески групи до 15 и 16 години.

Септември U15 водени от Ясен Даскалов победиха с резултат 5:2, като надиграха своите съперници на терена. Хеттрик заби Димитър Маринов, а по едно попадение добавиха Виктор Добрев от дузпа и Стоил Йорданов! Септемврийци продължават да преследват Лудогорец в битката за първо място.

Септември U16 и Национал поделиха точките след равенството 1:1. Водени от Петър Василев, Септември изигра силно първо полувреме и заслужено поведе с гол на Венислав Михайлов. През втората част, гостите взеха инициативата, като страхотни спасявания на Иван Кехайов запазиха преднината на "септемврийци" почти до края на срещата, когато гостите все пак успяха да изравнят заслужено!

В сряда, двата тима ще изиграят отложен мач срещу Звезденбург Бургас.