Днес се изиграха последните двубои от груповата фаза на най-масовия детски футболен празник в столицата „Купа София“, а следобяд се състояха и полуфиналните сблъсъци във всички възрастови категории. Утре от 9:00 ч. на терените на Национална футболна база „Бояна“ и на още 7 спортни комплекса в София ще се проведат и мачовете за разпределение на призовите места. Турнирът се провежда под егидата на Българския футболен съюз. 

Ето и резултатите от днес:

ВЪЗРАСТ 2009 – поток 1

09:00 - ПФК Славия София - ПФК ЦСКА София 4:0

10:30 - ФК Национал София - ПФК Локомотив Пловдив 1:0

12:00 - ФК Левски Раковски - ПФК Ботев Пловдив 1:1

13:30 - ПФК Черно море Варна - ФА ДИТ София 0:1

ПОЛУФИНАЛИ

16:30 - ПФК Ботев Пловдив – ФК Национал София 1:1 (5:4 дузпи)

18:00 - ФА ДИТ София – ПФК Славия София 1:0

 

ВЪЗРАСТ 2009 – поток 2

09:00 - ФА ДИТ София - ФК Арес София 1:1

10:30 - ПФК Левски София - ПФК Септември София 2:1

12:00 - ФК Витоша Бистрица - ФК Несебър 1:0

13:30 - ФК Национал София - ПФК Славия София 3:3

ПОЛУФИНАЛИ

16:30 - ФК Витоша Бистрица – ФК Национал София 1:1 (1:3 дузпи)

18:00 - ПФК Левски София – ПФК Славия София 1:0

ВЪЗРАСТ 2010 – поток 1

 

09:00 - ФА ДИТ София - ПФК Черно море Варна 3:0

10:30 - ПФК ЦСКА София - ФК Спартак София 3:0

12:00 - ФК Национал София - ФК Приказките Добрич 1:2

13:30 - ФК Дунав Русе - ПФК Левски София 0:1

ПОЛУФИНАЛИ

16:30 - ФА ДИТ София – ФК Национал София 0:1

18:00 - ПФК ЦСКА София – ПФК Левски София 0:4

ВЪЗРАСТ 2010 – поток 2

09:00 - ФК Национал София - ФК Витоша 13 София 1:3

10:10 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Миньор Перник 3:0

11:20 - ФК Несебър - ФК Левски Раковски 7:0

12:30 - ПФК Левски София - ПФК ЦСКА 1948 София 1:3

ПОЛУФИНАЛИ

16:00 - ПФК ЦСКА 1948 София – ФК Миньор Перник 6:0

17:10 - ПФК Левски София – Олимпия Футбол Клуб 2:0

 

ВЪЗРАСТ 2010 – поток 3

09:00 - ПФК Левски София - ФК Витоша 13 София 1:1

10:10 - ФА ДИТ София - ФК Севлиево 1:6

11:20 - ФК Национал София - ФК Арес София 4:1

12:30 - ФК Шипка Старс Асеновград - ФК Талант София 5:0

ПОЛУФИНАЛИ

16:00 - ФК Шипка Старс Асеновград - ФК Севлиево 1:1 (4:5 дузпи)

17:10 - ФК Национал София - ФК Витоша 13 София 2:0

ВЪЗРАСТ 2011 – поток 1

 

15:00 - ФК Левски Раковски - МФК Тича Варна 0:2

15:00 - ПФК Пирин Благоевград - ФА ДИТ София 1:1

16:00 - ФК Марек Дупница - ПФК ЦСКА София 0:3

16:00 - ПФК ЦСКА 1948 София - Олимпия Футбол Клуб 2:2

ПОЛУФИНАЛИ

20:00 - ПФК Пирин Благоевград – Олимпия Футбол Клуб 2:3

20:00 - ФА ДИТ София –ПФК ЦСКА София 0:3

ВЪЗРАСТ 2011 – поток 2

13:00 - ФК Елит София - ФК Барокко София 3:0 

13:00 - ПФК Септември София - Олимпия Футбол Клуб 3:0

14:00 - ФК Левски Раковски - ПФК ЦСКА София 0:13

14:00 - ФК Арес София - ФК Национал София 3:11

ПОЛУФИНАЛИ

19:00 - ФК Елит София – ПФК Септември София 1:1 (1:3 дузпи)

19:00 - ФК Национал София – ПФК ЦСКА София 0:4

ВЪЗРАСТ 2012 – поток 1

09:00 - ДФК Шампион София - ФК Национал София 1:1

10:00 - ПФК Левски София - ФК Приказките Добрич 7:1

11:00 - Олимпия Футбол Клуб - ДФК Хлапетата Благоевград 0:3

12:00 - ДФК Болярчета В.Търново - ПФК ЦСКА София 3:3

ПОЛУФИНАЛИ

17:00 - ПФК Левски София – ДФК Шампион София 1:1 (3:2 дузпи)

17:00 - ДФК Хлапетата Благоевград – ДФК Болярчета В.Търново 0:2

ВЪЗРАСТ 2012 – поток 2

09:00 - ФК Витоша 13 София - ФК Барокко София 6:0

 

10:00 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Национал София 0:4

11:00 - ФА ДИТ София - ПФК Левски София 1:3

12:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ФК Несебър 0:1

ПОЛУФИНАЛИ

18:00 - ДФК Хлапетата Благоевград – ФК Витоша 13 София 2:0

18:00 - ФК Национал София – ПФК Левски София 2:2 (3:2 дузпи)

ВЪЗРАСТ 2013 – поток 1

11:00 - ФК Национал София - ПФК Черно море Варна 1:0

12:00 - ПФК Локомотив София - ПФК Левски София 4:5

 

13:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ПФК ЦСКА София 3:0

14:00 - Олимпия Футбол Клуб - ДФК Болярчета В.Търново 1:3

ПОЛУФИНАЛИ

16:00 - ДФК Болярчета В.Търново – ФК Национал София 2:0

17:00 - ДФК Хлапетата Благоевград – ПФК Левски София 4:1

ВЪЗРАСТ 2013 – поток 2

09:00 - ФК Спартак София - ФК ДИТ София 1:0

09:00 - ПФК Левски София - ДФК Лъвчета София 0:3

10:00 - ФК Марек Дупница - ПФК Септември София 3:1

 

10:00 - ФК Национал София - Олимпия Футбол Клуб 7:1

ПОЛУФИНАЛИ

15:00 - ФК Марек Дупница – ФК Национал София 1:5

15:00 - ПФК Септември София – ДФК Лъвчета София 0:3

ВЪЗРАСТ 2013 – поток 3

09:00 - ФК Арес София - ФК Локомотив София 3:3

10:00 - ФК Витоша 13 София - ФК Левски Раковски 4:0

11:00 - ФК Барокко София - ПФК Царско село София 1:1

12:00 - ФК Национал София - ФА ДИТ София 1:1

ПОЛУФИНАЛИ

15:00 - ФК Барокко София – ФК Витоша 13 София 1:1 (6:5 дузпи)

16:00 - ФК Национал София – ФК Локомотив София 1:1 (2:4 дузпи)

ВЪЗРАСТ 2014 – поток 1

11:00 - ФК Локомотив София - ПФК Черно море Варна 2:2

12:00 - ПФК Левски София - Олимпия Футбол Клуб 6:2

 

13:00 - ПФК ЦСКА София - ДФК Лъвчета София 5:2

14:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ФК Национал София 4:2

ПОЛУФИНАЛИ

16:00 - ПФК ЦСКА София – ПФК Левски София 8:1

17:00 - ДФК Лъвчета София – ДФК Хлапетата Благоевград 1:3

ВЪЗРАСТ 2014 – поток 2

11:00 - ПФК ЦСКА София - МФК Тича Варна 9:0

12:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ПФК Славия София 1:5

13:00 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Арес София 4:5

 

14:00 - ПФК Локомотив София - ФК Национал София 3:6

ПОЛУФИНАЛИ

16:00 - ПФК ЦСКА София – ДФК Хлапетата Благоевград 3:0

17:00 - ФК Арес София – ПФК Славия София 3:3 (6:4 дузпи)

ВЪЗРАСТ 2015

11:00 - ПФК Септември София - Олимпия Футбол Клуб 1 - 3:2

12:00 - ПФК ЦСКА София - ФК Национал София 2 - 1:6

13:00 - ФК Национал 1 София - ФА ДИТ София 6:1

14:00 - ПФК Левски София - Олимпия Футбол Клуб 2 - 7:1

ПОЛУФИНАЛИ 

16:00 ФК Национал 1 София – ПФК ЦСКА София 6:3

17:00 ПФК Септември София – ФК Национал София 2 - 2:2 (3:4 дузпи)