Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 3:1 като гост връстниците си от „Пирин“ (Благоевград) в мач от 26-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Стивън Стоянчов откри резултата за „сините“ в 14-та минута. Никола Кунчев удвои в 55-та след подаване на Денис Гиведжов. Десет минути по-късно Кунчев асистира на Гиведжов за третото попадение на „Левски“.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е на второ място в класирането със 65 точки, с пет по-малко от лидера „Лудогорец“.

Левски U17: 1. Александър Марков, 2. Димитър Яръмов, 3. Мартин Борисов, 4. Христо Аргиров, 5. Стоян Добрев, 6. Валентин Иванов (60 – 16. Мартин Здравков), 7. Норайр Нурикян (46 – 17. Денис Гиведжов), 8. Михаил Петров (к) (70 – 18. Марио Данчев), 9. Никола Кунчев (80 – 19. Тарек Жензарли), 10. Стивън Стоянчов, 11. Калоян Атанасов (70 – 20. Дарин Стоев).

Юношите на „Левски“ до 15 и до 16 години записаха две победи като гост срещу връстниците си от „Звезденбург“ (Бургас) в мачове от 26-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

„Левски“ U15 победи с 3:2 домакините. „Сините“ поведоха в резултата с гол на Денислав Костов в 19-та минута, но играчите на „Звезденбург“, обърнаха резултата. Денислав Василев изравни в 68-та минута, а победното попадение за „Левски“ вкара Александър Николов в 71-та минута.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на трето място в класирането с 54 точки.

Левски U15: 1. Дамян Дамянов (60 – 12. Цветан Цветков), 2. Мартин Гайдев, 3. Реджеп Джугдан, 4. Денислав Костов (75 – 19. Никола Младенов), 5. Александър Ценов, 6. Пиер Дамянов, 7. Александър Николов (75 – 15. Калоян Кирилов), 8. Денислав Василев (к), 9. Лазар Петров, 10. Ернан Ангелов (10 – 17. Георги Георгиев), 11. Мартин Стоянов (65 – 20. Любен Бакърджиев).

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 1:0 връстниците си от Бургас. Победният гол за „сините“ вкара капитанът Радостин Стоилов в 60-та минута от дузпа.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на шесто място в класирането с актив от 50 точки.

Левски U16: 1. Мартин Георгиев, 2. Антон Манов, 3. Антонио Георгиев, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Александър Калчев (46 – 17. Даниел Драгомиров), 7. Любомир Каракашев, 8. Радостин Стоилов (к), 9. Андрей Нешев (78 – 18. Борислав Георгиев), 10. Кристиян Вутов (57 – 15. Мерт Салим), 11. Иво Мотев.

Вторият отбор на „Левски“ победи с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов“ третият отбор на „ЦСКА 1948“ в мач от 33-ия кръг в Югозападна Трета лига.

Борислав Рупанов откри резултата за „сините“ в 52-та минута след подаване на Виктор Добрев, но гостите успяха да изравнят. В 87-та минута Калоян Петков вкара победния гол за „Левски“ след подаване на Георги Христанов.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на шесто място в класирането с 46 точки.

„Левски 2“: 1. Ивайло Крумов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Слави Чакъров, 5. Виктор Любенов, 6. Никола Бандев, 7. Дейвид Михалев (84 – 19. Кристиан Красимиров), 8. Борислав Рупанов (к), 9. Преслав Бачев (70 – 20. Калоян Петков), 10. Кристиян Йовов (75 – 18. Георги Христанов), 11. Виктор Добрев.