Две победи постигнаха отборите на  Локомотив (Пд) над Левски като гости в София в поредните си мачове от Елитните групи U15 и U16:

U15: Левски - Локомотив 1:2

Страхотен мач за “черно-белите”, които обърнаха и победиха “сините” насред София. Домакините поведоха в 20-ата минута с гол, който падна директно от корнер. Това не смути пловдивчани, които изравниха 120 секунди по-късно. Дариус Дуролари намери в наказателното поле Кристиан Колев, който изравни. В 54-ата минута момчетата на Добрин Орловски стигнаха до победата. Дариус Дуролари финтира защитник на “сините”, напредна и от близка дистанция се разписа за крайното 1:2.

U16: Левски - Локомотив 0:1

Силното представяне продължи и при по-големите. Момчетата на Даниел Димитров изиграха много добър и борбен мач, който спечелиха с 1:0. “Черно-белите” седяха по-добре на терена, като това даде резултат в 78-ата минута. Тодор Гергишанов се възползва от лошо върната топка към стража на Левски, пресече подаването и реализира за крайното 0:1.