Юношите на „Левски“ до 15 години разгромиха с 5:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Спартак“ (Варна) в мач от 24-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Два гола за „сините“ вкара Ернан Ангелов – в 21-та и в 46-та минути, а по едно попадение добавиха Георги Камбитов в 13-та, Георги Георгиев в 60-та и Денислав Василев в 64-та минути. Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на трето място в класирането с 51 точки.

Левски U15: 1. Дамян Дамянов, 2. Пиер Дамянов, 3. Калоян Кирилов, 4. Андрей Попов (65 – 13. Денислав Борисов), 5. Александър Ценов, 6. Денислав Василев (65 – 15. Васил Гочев), 7. Мартин Гайдев (40 – 17. Георги Георгиев), 8. Ернан Ангелов (65 – 19. Никола Младенов), 9. Лазар Петров, 10. Георги Камбитов (к), 11. Томислав Петров (60 – 17. Мартин Стоянов).

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 2:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Хебър“ в мач от 24-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Иво Мотев откри резултата за „сините“ в 52-та минута след асистенция на Андрей Нешев. В 66-та минута Нешев оформи крайния резултат след асистенция на Кристиян Вутов. Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на четвърто място в класирането с актив от 47 точки.

Левски U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Антонио Георгиев, 4. Александър Йовчев, 5. Андрей Нешев (85 – 18. Даниел Драгомиров), 6. Сашо Грънчаров, 7. Любомир Каракашев, 8. Радостин Стоилов (85 – 14. Кристиан Манолов), 9. Иво Мотев, 10. Кристиян Вутов (72 – 15. Мерт Салим), 11. Александър Калчев (65 – 17. Самуел Велчев).