Спартак победи с 3:0 Локомотив (Пд) в среща от Елитната група U15. Локо победи Хебър при U16:

U15: Спартак (Варна) - Локомотив 3:0

Поражение за пловдивчани на СК “Локомотив”. “Черно-белите” не изиграха добър мач и позволиха на съперника да стигне до три попадения. За Локомотив Крис Колев можеше на три пъти да се разпише, но не успя да стигне до попадение. Соколите, водени от Николай Кънчев продължават успешната серия с трета поредна победа като не оставиха никакви шансове за гостите си. Два гола отбеляза Никола Стефанов след като Георги Иванов откри резултата на СК Локомотив.

U16: Хебър - Локомотив 0:2

Победа за “черно-белите” в Пазарджик. Махир Шерифов откри резултата от дузпа в 25-ата минута, а в 82-ата минута Тодор Гергишанов удвои преднината на Локомотив. Росен Кръстев нацели гредата, а освен това локомотивци имаха и още шансове пред вратата на “зелените”.