1:1 приключиха в Несебър, едноименния тим и Гигант (Съединение). Срещата е от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Равновесието на терена се запази до средата на първото полувреме. После домакините взеха превес. Секунди преди почивката Иван Стоянов откри за тях с глава след центриране от фаул. И втората част започна равностойно. В 73-ата минута Георги Мавродиев открадна топката и стреля за 1:1. След гола мача стана открит. Заредиха атака след атака към двете врати. Нуретин Пюскюлю не уцели вратата на Гигант след удар с глава. Отсреща Мавродиев стреля в гредата. Накрая съотборника му Роберто Щилянов също пропусна да вкара.

Така Гигант (Съединение) на практика отказа Несебър от Втора лига и помогна на Спартак, като ги освободи от единия от конкурентите.