Сион се добра до изстрадано реми 1:1 в домакинството си на Ксамакс от 32-рия кръг на швейцарската Чалъндж лига. Българският национал Георги Русев се появи в игра за домакините в 83-тата минута на мястото на Балтазар.

Домакините имаха териториално преимущество в по-голямата част от мача и създадоха доста положения, но така и не успяха да ги реализират.

За сметка на това Ксамакс стигна до откриване на резултата благодарение на дузпа, реализирана от Кенан Фаткич в 66-ата минута.

Сион обаче не се предаде и успя да се добере до равенството в 3-тата минута на добавеното време, когато Жоел Шмид се разписа за крайното 1:1.

След това реми Сион остава на върха в класирането с 60 точки. Ксамакс пък е на 4-тата позиция с 36 точки.