Дублиращият отбор на Славия, победи връстниците си от Левски на помощното игрище на базата в Овча Купел. Двубоят беше от поредния кръг в Югозападната “В” група, а момчетата на Ивайло Василев направиха пълен обрат след почивката.

Двубоят беше двуостър и всички зрители на стадиона в слънчевия следобед останаха доволни от сърцатата игра и на двата отбора и себераздаването на играчите.

Първата част завърши без попадения, а отборът на Левски остана с човек по-малко след хубава атака на белите и недобра намеса в защита.

През втората част, гостите поведоха с попадение на Преслав Бачев, но с гол на Димитър Андонов след корнер, младите слависти изравниха. Това даде допълнителен импулс в играта им и след няколко добри положения, капитанът Валентин Петров отбеляза след хубав удар и рикошет в крака на защитник на сините - 2:1 за Славия. До края на срещата имаше по още една опасна ситуация и пред двата отбора, но до ново попадение не се стигна и белите заслужено грабнаха трите точки.