Черно море записа успех срещу градския съперник Спартак Варна в мач от 20-ия кръг на Елитната група до 15 години, игран на стадион „Локомотив“. „Моряците“ на Тодор Колев победиха „соколите“, водени от Ники Кънчев с 2:0.

И двете попадения в мача паднаха през втората част. Първо се разписа Боян Русинов, а Кирил Петров покачи малко по-късно. И за двата гола асистенции записа Йоан Иванчев.

В следващия кръг Черно море приема Левски. Мачът е на 31 март, неделя от 11 часа на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Димитър Георгиев, Румен Илиев, Мартин Пенчев, Симеон Желязков, Росен Диманов, Мариян Михайлов, Йоан Иванчев, Стефан Монев, Стилиян Тодоров, Кирил Петров, Боян Русинов (Олександр Палаш, Георги Цанков, Никола Христов, Алекс Чаушев, Павел Славков, Мартин Блъсков, Мариян Стойчев, Мартин Тодоров).

Дублиращият тим на Черно море постигна минимална победа при гостуването си на Бенковски (Исперих) в мач от 20-ия кръг на Североизточна Трета лига. „Моряците“ се наложиха с 1:0, а единственият гол в мача реализира Толга Мюрвет през второто полувреме (75).

Така преди изигрването на всички мачове от кръга варненци остават на втора позиция в подреждането с актив от 38 точки, с една по-малко от лидера Лудогорец и с три повече от третия Фратрия.

В следващия кръг Черно море проем Рилци. Мачът е в събота 30 март от 16 часа на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Димитър Павлу, Константин Грахльов, Берк Бейхан, Мартин Банев, Борис Стойков, Пламен Аршев, Димитър Ковачев, Николай Костадинов, Толга Мюрвет, Александър Киров (Георги Венциславов, Валентино Николов, Радослав Петров, Кристиян Иванов, Христодар Христов, Мартин Петков, Даниел Райчев, Даниел Георгиев, Денис Корсо).