Юношите на „Левски“ до 15 и до 16 години записаха разгромни победи на стадион „Георги Аспарухов“ срещу връстниците си от „Спартак“ (Плевен) в мачове от 20-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

„Левски“ U15 победи с 8:0 гостите от Плевен. Четири гола за „сините“ отбеляза Ернан Ангелов – в 35-та, 63-та, 64-та и 79-та минути. Два гола добави на Денис Милетиев – в 39-та и 70-та минути, а по веднъж се разписаха Томислав Петров – в 37-та и Александър Ценов – в 74-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на трето място в класирането с 44 точки.

„Левски“ U15: 12. Цветан Цветков, 2. Пиер Дамянов, 3. Александър Ценов, 4. Андрей Попов (64 – 16. Денислав Борисов), 5. Реджеп Джугдан, 6. Денислав Василев (к) (62 – 15. Никола Младенов), 7. Мартин Стоянов, 8. Ернан Ангелов, 9. Лазар Петров (54 – 17. Георги Георгиев), 10. Томислав Петров (54 – 14. Диан Маринов), 11. Денис Милетиев.

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 6:0 връстниците си от „Спартак“. Хеттрик за „сините“ вкара Александър Калчев – в 62-та, 77-та и 85-та минути, а по веднъж се разписаха Иво Мотев в 32-та, Андрей Нешев в 48-та и Любомир Каракашев в 70-та минути.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на шесто място в класирането с актив от 38 точки.

„Левски“ U16: 1. Мартин Георгиев, 2. Антонио Георгиев, 3. Кристиан Манолов (75 – 13. Калоян Димитров), 4. Александър Йовчев (70 – 14. Самуел Велчев), 5. Антон Манов, 6. Александър Калчев, 7. Любомир Каракашев (75 – 15. Мерт Салим), 8. Радостин Стоилов (к), 9. Андрей Нешев, 10. Кристиян Вутов (64 – 17. Даниел Драгомиров), 11. Иво Мотев (64 – 18. Борислав Георгиев).