Септември надви Локомотив (Пловдив) с 0:2 в мач от Елитната група до 16 години. В тази до 15 години мачът между двата състава ззавърши наравно:

U16: Локомотив - Септември 0:2

Поражение за "черно-белите" на "Лаута". Гостите откриха резултата в 40-ата минута чрез Челебиев, а преди това двата тима нацелиха по веднъж гредата. В 80-ата минута Локомотив можеше да изравни - пловдивчани получиха правото да изпълнят дузпа. Зад топката застана Никола Ставрев, но стражът на гостите Кехайов спаси. В заключителните секунди Септември реализира втори гол за крайното 0:2. Йордан Аталъков бе точен в продължението след изпълнение на пряк свободен удар.

U15: Локомотив - Септември 1:1

Равенство между пловдивчани и столичани. Двата тима изиграха динамичен мач, като "черно-белите" успяха първи да поведат в 10-ата минута. Точен бе Иван Кънчев. В 26-та минута гостите нацелиха горната греда. Септември не се отказа да търси изравняването, като в 47-ата минута Андрей Грозданов вкара с глава за 1:1.