Отборите на ЦСКА за втора поредна седмица си тръгнаха без загуба в двубоите си от изминалата седмица. Ето и всички резултати:

В сряда ЦСКА II победи с 0:2 Оборище (Панарюрище) в мач от 23-и кръг на Трета лига, игран на стадион "Орчо Войвода"

• 25' 0:1 Георги Чорбаджийски, асистенция на Юлиан Илиев
  • 71' 0:2 Алесандро Николов, асистенция на Александър Кожухаров

В петък (8 март) ЦСКА 1948 и ЦСКА завършиха наравно 1:1 на стадион "Академика" 4-и км в мач от Елитната група до 17 години. Илия Димитров в 89' минута бе точен за гостите.

ЦСКА II победи с 2:1 Славия II в мач от Трета лига, 24-и кръг, игран на клубна база Панчарево. Гостите поведоха в 1-та минута, Георги Чорбаджийски изравни в 12-та след асистенция на Илиан Антонов. Юлиан Илиев (дузпа) в 89-та донесе успеха за червените.

В неделя (10 март) ЦСКА победи като гост Септември (София) при U14 (родени 2010 г.), на терена на 57-мо училище

• Алекс Павлов - 2 гола и 1 асистенция
  • Християн Кошерски - 1 гол и 2 асистенции
  • Красимир Янакиев - 1 гол

В Елитна група до 15 години (U15) ЦСКА победи като гост Спартак (Варна) на стадион "Локомотив" във Варна.

• 1:1 Стивън Матеев
  • 1:2 Владислав Величков, асистенция на Стивън Матеев
  • 1:3 Йоан Андреев, асистенция Стивън Матеев

В Елитна група до 16 години (U16) ЦСКА победи като гост Хебър (Пазарджик) с 1:3 на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.

• 0:1 Александър Донев, асистенция на Калоян Пулев
  • 0:2 Калоян Пулев, с удар извън границата на наказателното поле
  • 0:3 Александър Донев, асистенция Валентино Върбанов