Станислав Жеков води днес срещу Свети Влас за последен път дублиращия отбор на Нефтохимик. В следващите срещи тимът ще бъде ръководен от друг треньор по време на мачовете. Тачо обаче ще продължи да провежда тренировъчния процес на футболистите. Той остава и начело на първия отбор. Наставникът има изключително много ангажименти и реално няма да има възможност да бъде на мачовете на формацията. Жеков подготвя и набор 2014, където се коват младите таланти. Иначе  дублиращият отбор на Нефтохимик победи Свети Влас с 4:2 в първи мач от пролетния полусезон в Б областна група. Срещата в Бургас бе много динамична и интересна. Резултатът откри Никола Анастасов в 22-та минута в полза на домакините. Виктор Георгиев покачи на 2:0 в 33 -та минута, а три минути по-късно Богослав Петков вкара трети гол за Нефтохимик. През втората част в игра „шейховете“ влезе 14-годишният Светослав Бедин. Той е набор 2009 , но няма навършени 15-години. Междувременно гостите намалиха резултата до, 3:2, но в 80-та минута след автогол всичко свърши. В 82-та минута за Нефтохимик влезе още един дебютант. Това е Атанас Асенов – набор 2007. До този момент дубъла на Нефтохимик няма загуба в официална и контролна среща и е водач в Б областна група.