Берое II загуби гостуването си на Загорец Нова Загора с 0:4 в двубой от 22-рия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините поведоха в 42-ата минута с гол на Донислав Бозев. В началото на втората част Загорец вкара втори гол. Точен от дузпа в 56-ата минута беше Пламен Иванов. Три минути след това Иванов вкара второто си попадение в двубоя. В 74-ата минута Иван Петров оформи крайното 4:0.

В следващия кръг Берое II посреща дубъла на Локомотив Пловдив от 15:00 часа на 9 март. В класирането тимът на Веселин Пенев е на 19-о място с 12 точки.

Берое U9 спечели турнира „Самарско знаме“, който се проведе в Стара Загора. Малките беройци надвиха Сините Камъни с 12:0, Верея с 9:0, а след това първият тим на Берое U19 се изправи срещу Берое 3 и побеи с 4:1. Във финала те победиха Странджа Агрокорн с 8:2. В малкия финал Берое 3 загуби от Сините Камъни с 2:4.