Децата от Лудогорец U14 отвяха Етър (Велико Търново) с 5:0. Контролната среща се игра на един от терените в комплекса “Гнездо на орли”.

Резултатът откри Георги Денчев 14 минути след началото на срещата. Точен за 2:0 бе Ахмед Якуб.

Малко преди края на първото полувреме, в 42-рата минута във вратата на Етър се разписа и Александър Александров.

След подновяването на срещата в 51-вата минута кълбото в противниковата мрежа оплете Илия Димитров, който отново бе точен за своя тим 6 минути по-късно, оформяйки крайното 5:0.

Отборът се справи добре с поставените задачи, коментира старши треньорът на Лудогорец U14 Емилиян Петров.

В следващата си контрола идната събота “орлетата” предстои да приемат отбора на “Шумен 2007”.

Лудогорец U13 отстъпи на Етър (Велико Търново) с 1:2 в контролна среща, играна в комплекса „Гнездо на орли“.

Талантите от Академията на „зелените“ откриха резултата още в 5-тата минута след първия съдийски сигнал. Точен за разградския тим бе Александър Димитров. Главният съдия посочи бялата точка след хубава атака отдясно на Денислав Петров.

Грешка в защитата на Лудогорец доведе до изравняване на резултата. Двата тима се оттеглиха на почивката при резултат 1:1.

След подновяването на играта дузпа в полза на Етър и пропуски на играчите на Лудогорец оформиха крайното 1:2.

Доволен съм от децата, от демонстрираното желание и старание, играха много добре въпреки грубата на моменти игра на противниковия отбор, коментира старши треньорът на Лудогорец U13 Емил Георгиев.