"Марица" U17 (2008) завърши наравно 1:1 при гостуването си на "Локомотив" (Стара Загора) в среща от последния за есенния полусезон 15 кръг в Зоналната група U17. Възпитаниците на Димчо Беляков записаха частичен успех, а попадението за пловдивчани отбеляза Хасан Байрям.

"Марица" U17 (2008) заема 9-то място с актив от 16 точки. Тимът изигра добри мачове срещу отбори, които играят с година по-големи състезатели. Със сигурност съставът ще повишава своите резултати през пролетта, а и през следващия сезон, когато ще бъдат равнопоставени със своите съперници.

В Зоналната група U15 "Марица" (2009) загуби с минималното 1:0 гостуването си на старозагорския "Локомотив". Момчетата на треньора Красимир Иванов се представиха добре през есента и събраха актив от 17 точки, който ги изпраща на 7 място. Тимът има да изиграе един отложен мач, който вероятно ще бъде изигран догодина.

"Марица" U14 (2010) пропусна да победи "Локомотив" (Стара Загора) като гост. Двубоят от последния есенен кръг завърши наравно 2:2. Симеон Чалъков даде преднина на тима на Величко Величков през първата част. През второто полувреме Пъки Иванов от пряк свободен удар направи 0:2. Домакините стигнаха до точката след два гола от дистанция.

"Марица" U14 (2010) заема 12-то място с 16 точки и мач по-малко, който вероятно ще бъде изигран догодина. Тимът има голям потенциал и тепърва ще жъне успехи, след като завърши окончателно преходът към юношеския футбол, смятат от клуба.