Лудогорец U14 е на полуфинал в турнира за Купата на БФС, след като елиминира ЦСКА-София с общ резултат 5:0. "Орлите" подчиниха днес с 2:0 като гости ЦСКА-София в реванша. Първият мач в Разград преди седмица бе спечелен с 3:0.

Талантите на Шампионите откриха още в 7-та минута с попадение на Александър Александров. Голът падна след пробив и удар на Георги Денчев. Александров стигна първи до избитата от вратаря топка и я прати в мрежата. Първото полувреме завърши при този резултат.

След подновяването на играта "орлите" нанесоха втория си удар в 47-та минута. Точен отново бе Александър Александров. Той засече с глава центриране от фал на Симеон Димитров.

Поздравявам момчетата за успеха. Те се стараха много, справиха се с поставените задачи и заслужено победиха в двата мача. Очакваме следващия съперник, коментира старши треньорът Емилиян Петров.