Отборът на ЦСКА до 18 години (родени през 2006 година) със старши треньор Стамен Белчев победи с 2:1 връстниците си от Славия в първи 1/4-финален мач от турнира за Купата на БФС, който се игра на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме младите армейци поведоха с 2:0 с попадения на Димитър Петров, който се възползва от подаване на Васил Каймаканов и Александър Кожухаров, след пас на Венцислав Иванов.

През втората част червените продължиха да доминират на терена и пропуснаха няколко изгодни възможности да направят преднината си още по-голяма. В края на срещата гостите от Славия стигнаха до почетен гол и мачът завърши при резултат 2:1. Реваншът е насрочен за 22 ноември и ще се играе на изкуственото игрище на стадион "Александър Шаламанов".

В другия 1/4 финален мач тимът ни до 14 години (родени през 2010 година) със старши треньор Мартин Митов отстъпи с 0:3 като гост на Лудогорец в Разград.