Отборът на ДФК Орлета спечели детския футболен турнир, който се проведе в Брацигово. Надпреварата е част от националната програма „Децата и футболът“ и бе организирана от Асоциацията на българските футболисти, с подкрепата на БФС.

В състезанието участваха 8 отбора от Пазарджик и областта, съставени от момчета, родени пред 2012 и 2013 година.

Във финалния двубой талантите на ДФК Орлета, водени от треньора Станислав Чочков, разгромиха съгражданите си от Хебър със 6:1. Третото място заслужи тимът на Локомотив (Септември) след успех над Марица (Белово) с 4:2. На 5-о място в турнира завърши Свобода (Пещера) след убедителна победа над Левски (Ракитово) с 5:1. Седма позиция в крайното класиране заеха момчетата на Пазарджик Сити, които надиграха Тракиец (Главиница) с 2:1.

Купата на шампионите от ДФК Орлета връчи вицепрезидентът на Асоциацията на българските футболисти Мила Христова. В награждаването на призьорите се включи и Йордан Линков – председател на БФС – Пазарджик. Всички отбори получиха футболни топки и индивидуални награди.