Загорец (Нова Загора) спечели вкъщи с 3:2 срещу Локомотив II (Пловдив). Срещата е от 13-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Мачът започна вихрено и само за няколко минути се случиха обрати и паднаха три гола. Ивелин Иванов откри с глава за домакините след центриране от фаул на Иван Иванов, само след 180 секунди игра. След още толкова време, футболист на Локо стреля, вратаря изби и с добавката на Тони Лесов равенството беше възстановено. В 9-ата минута пък Мартин Хайдаров отправи удар, топката рикошира в Донислав Бозев за 1:2.

Селекцията на Мирослав Миндев реагира моментално. Създаде голови възможности, но ги пропиля. В 40-ата минута обаче Георги Йорданов изравни резултата след самостоятелен пробив. Втората част започна равностойно, но постепенно играчите на Загорец се измориха и пловдивчани взеха инициативата. В 87-ата минута обаче включилият се добре като резерва Сава Савов центрира и Пламен Иванов вкара с глава отблизо третия гол във вратата на Локо.