Отборът на Септември София продължава да е лидер в класирането на Елитната юношеска група до 16 години, след като записа победа в гостуването си на Пирин Благоевград.

Играчите на Петър Василев победиха "орлетата" с 2:1, като попаденията отбелязаха Васил Василев и Венислав Михайлов. Септемврийци пропуснаха и дузпа, а допуснаха изравнителен гол, след изчистена топка рикоширала в играч на Пирин.

През вчерашният ден, два отбора на Септември София гостуваха на ЦСКА София на базата им в Панчарево.

В първият двубой, Септември записа загуба с 1:0 в елитната юношеска група до 17 години, като двата отбора си размениха по едно полувреме. Септемврийци допуснаха попадения през втората част, а само малшанса им попречи да изравнят, като направиха доста пропуски и удариха две греди.

Дублиращият отбор на Септември също загуби с резултат 2:1! В последният мач на Иван Гешев начело на тима, домакините поведоха с 2 гола през първата част, а през втората "септемврийци" можеха да изравнят, след като пропуснаха много добри възможности. Преслав Георгиев вкара страхотен гол, с който намали изоставането в резултата, а Мартин Филипов удари греда!