Две победи и една загуба записаха отборите на Локомотив (Пловдив) в мачовете си от Елитните юношески групи:

U15: Локомотив - Спартак (Варна) 4:1

Домакинска победа за момчетата на Добрин Орловски. "Черно-белите" владееха инициативата и взеха трите точки. Точни за успеха бяха Кристиян Колев, Васил Йорданов, Методи Клисуранов и Любомир Томов.

U16: Локомотив - Хебър 4:1

Възпитаниците на Даниел Димитров показаха добра игра и заслужено взеха трите точки. Локомотив откри чрез Данило Терасенко, а до края на полувремето гостите изравниха.

През втората част съдията свири дузпа за "черно-белите", която бе реализирана от Махир Шерифов за 2:1. Малко след това Радослав Палазов покачи на 3:1. Крайното 4:1 оформи Махир Шерифов.

U17: Национал - Локомотив 3:0

Поражение за локомотивци в София. Гостите поведоха в 27-ата минута чрез Румен Колев. Пловдивчани не се отказаха и организираха три добри атаки пред вратата на столичани. В крайна сметка нови два гола на Румен Колев в 77-ата и Росен Котев в 81-ата минута донесоха трите точки на Национал.