Отборите на Локомотив (Пловдив) до 15 и до 16 години гостуваха днес на тези на Славия в мачове от програмите на Елитните групи.

U15: Славия – Локомотив 2:1
“Черно-белите” изиграха силен двубой в столицата, но не съумяха да измъкнат точка от “белите”. Домакините от Славия успяха да поведат за 1:0, а в края на първото полувреме Стилян Лазаров изравни за 1:1. Около 15 минути преди края на мача домакините стигнаха до второ попадение. До последния съдийски сигнал Локомотив натисна своя съперник и създаде няколко добри положения, но до нов гол не се стигна.

U16: Славия – Локомотив 2:0
При по-големите Славия отново поведе в резултата за 1:0. В самото начало на второто полувреме Локомотив получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана Тодор Гергишаров, но стражът улови неговия изстрел. След това “белите” стигнаха до 2:0 и взеха трите точки от срещата.