Отборът на Барокко (София) спечели футболния турнир за девойки за Купата на Кока-Кола, който се проведе в комплекс „Спортна София“ в столицата. Надпреварата е част от националната програма „Децата и футболът“ и бе организирана от Асоциацията на българските футболисти, с подкрепата на БФС. В състезанието участваха 8 отбора, съставени от девойки до 12- годишна възраст.

Във финалния двубой момичетата от Барокко, водени от треньора Стоян Симеонов, победиха съгражданките си от ЦСКА с 1:0. Малкият финал също предложи столично дерби. Третото място заслужи тимът на НСА след успех над Славия с 6:5 след дузпи. В редовното време двата отбора завършиха при резултат 1:1. За 5-ото място в турнира играха два отбора от Благоевград. Мачът бе спечелен от момичетата от Спортика, които разгромиха съгражданките си от ФК Орлетата с 4:0. На седма позиция в крайното класиране завършиха девойките на Локомотив (София), които надиграха Миньор (Перник) с 1:0. Купата на шампионките от Барокко връчи вицепрезидентът на Асоциацията на българските футболисти Мила Христова. Всички отбори получиха футболна екипировка, топки и индивидуални награди, осигурени от генералния спонсор Кока-Кола.