Лудогорец U17 прегази със 7:0 Пирин (Благоевград) в мач от VII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Отличи се централният нападател Филип Гигов, който реализира пет гола.

През първото полувреме талантите на Шампионите отбелязаха три попадения. Първите две заби Филип Гигов, а Георги Пенев бе точен за 3:0.

След почивката Гигов добави още три гола към сметката си, а веднъж се разписа Янко Ажуани.

Доволен съм от представянето на отбора. Всички се стараха много и по никакъв начин не подцениха нито двубоя, нито съперника. Водя отбора от две седмици и работим сериозно на тренировките, а това днес се пренесе и на терена, коментира новият старши треньор на отбора Мартин Цирков.